Владика Михаїл Колтун бере участь у черговій зустрічі єпископів Східних Католицьких Церков Європи

З 20 до 23 жовтня 2016 року у Фатімі (Потругалія) проходить зустріч єпископів Східних Католицький Церков європи, у якій бере участь правлячий архиєрей Сокальсько-Жовківської єпархії УГКЦ Кир Михаїл Колтун. Темою чергової зустрічі цьогоріч є «Пастирська турбота про східних католицьких мігрантів у країнах Заходу». Представники 15 Східних Католицький Церков прибули на запрошення Патріарха Лісабону кардинала Мануела Клементе, Президента Єпископської Конференції Португалії. Організатором даного заходу виступила Рада Єпископських Конференцій європи.
Вперше єпископи Східних Католицьких Церков європи зустрілися в 1997 році з ініціативи кардинала Акіллє Сільвестріні, тодішнього Префекта Конгрегації Східних Церков.

прес-служба