Паломницький центр запрошує на «Канікули з Богом у Словаччині»

У період з 28 червня по 6 липня 2014 року Паломницький центр Сокальсько-Жовківської єпархії Святого Миколая Чудотворця запрошує на «Канікули з Богом у Словаччині».

Програма передбачає постійне проживання у відпочинковому комплексі м. Клачно, Словаччина з відвідуванням трьох європейських столиць над Дунаєм: Відень-Братислава-Будапешт.

Звертатися до 15 червня 2014 року за телефонами: 0503376023, 0638335429, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Групу супроводжують: керівник, священник та два виховники.

Програма подорожі
28/06/2014 - Виїзд з Сокаля орієнтовно о 20:00 год. Нічний перетин кордону.
29/06/2014 - Ранковий приїзд до Словаччини. Відвідини Демановської долини, Ліптовського Мікулаша та Татранської Ломниці. Приїзд до м. Клачно. Поселення у відпочинковому таборі, вечеря.
30/06/2014 - Сніданок. Знайомсто з Клачно, обід, похід в гори, повернення до табору. Вечеря.
01/07/2014 - Сніданок. Відвідини середньовічного замку та термальних купалень у м. Превідза. Обід та вечеря в таборі.
02/07/2014 - Сніданок. Ранковий виїзд до Відня. Автобусно/піша екскурсія містом у супроводі гіда (церква Святої Варвари, Парламент, Штефандом, міська рада, опера та ін.). Обід - сухпайок, приготовлений у таборі. По обіді-відвідини Пратеру (дитячі каруселі). Повернення до табору. Вечеря.
03/07/2014 - Сніданок. Ранковий виїзд до Братислави. Автобусно/піша екскурсія містом у супроводі гіда (собор Святого Мартіна, стара ратуша, церква святої Єлизавети, Михайловські ворота та ін). Обід - сухпайок з табору. Після обіду - відвідини зоопарку. Повернення до м. Клачно. Вечеря.
04/07/2014 - Сніданок, обід та вечеря в таборі. Відвідини термальних джерел. Вечірня ватра.
05/07/2014 - Сніданок. Переїзд до Будапешту. Оглядова автобусно/піша екскурсія містом у супроводі екскурсовода (Собор Святого Іштвана, гора Гелєрта, Рибацький бастіон, Парламент, площа Героїв, музей марципанів). По обід приїзд до м. Егер. Смакування угорського гуляшу та дегустація вина (для дорослих). Близько 20:00 виїзд з Егеру та нічний переїзд Егер-Сокаль.
06/07/2014- Ранковий приїзд до Сокаля орієнтовно 9:00-10:00 год. ранку.

Добровільна пожертва становить 230 євро та включає у себе: переїзд автобусом євро класу за маршрутом Сокаль-Львів-Ліптовські-Мікулаш-Клачно-Превідза-Братислава-Відень-Будапешт-Егер-Львів-Сокаль.
6 днів проживання в відпочинковому комплексі із 3-х разовим харчуванням у м. Клачно ( Словакія), усі екскурсії в містах згідно програми, туристичний збір.
У вартість не входить: виготовлення багаторазової Шенген візи (віза становить 35 євро, послуги візового центру (оплачується в гривнях) 18, 5 євро, обов’язкове страхування на виготовлення візи 100-110 грн. Для дітей, студентів та пенсіонерів – віза безкоштовна (!), проплачуються тільки послуги візового центру та обов’язкове страхування; вхідні квитки до термальних купалень (5 євро на цілий день), зоопарк (3 євро дитячий, 4,5 євро - дорослий квиток), печера (4 евро), дегустація вина (6 євро) власні витрати.

Молитва з Архиєреєм