Учні катехитичних шкіл та церковні хори єпархії зберуться у Львові

9 – 10 червня відбудеться проща учнів катехитичних та загальноосвітніх шкіл Сокальсько-Жовківської єпархії УГКЦ до Львівського храму Преображення Господнього, а 13 червня у цьому ж храмі відбудеться єпархіальний фестиваль хорів.

Проща та фестиваль приурочені особі Митрополита Андрея Шептицького, який 29 квітня 1906 р. звершив освячення Преображенського собору.

З нагоди закінчення навчального року та молитовної естафети «За мир в Україні» відбудуться такі заходи: привітальне слово; Молебен до Христа Чоловіколюбця; Молитва за прославу митрополита Андрея Шептицького та за мир в Україні; виступи переможців єпархіального конкурсу «Пісня серця – 2015»; перегляд вистави у театрі ім. М. Заньковецької.