Духовенство та вірні відзначили ювілей Митрополита Андрея

29 липня єпархіальне духовенство очолюване єпископом Михаїлом Колтуном разом із парафіянами взяли участь у святкуваннях 150-літнього ювілею дня народження Митрополита Андрея Шептицького у Львові.

В митрополичому соборі св. Юра священнослужителі звершили Божественну Літургію. Наприкінці спільної молитви Блаженніший Святослав молитовно звернувся до митрополита Андрея: «Ми віримо, що ти Богом нам посланий пророк та учитель. Ми йдемо за Тобою! Бо ця дорога є дорогою життя, відродження і воскресіння українського народу. Це дорога правди, дорога святості». Опісля єпископи в крипті собору, де похований слуга Божий митрополит Андрей, помолилися Молебень.

Відтак всі присутні процесійно пішли на площу, де було освячено пам’ятник українському Мойсеєві – Митрополиту Андрею.

«Сьогодні українська Церква та народ ідуть тою дорогою, якою повів, ведеш і вестимеш нас ти, наш пророче, учителю, святителю і батьку. Бо це дорога свободи, правди і відродження та воскресіння українського духу. Це дорога утвердження української державності. Це дорога до святості, до Бога і вічного життя», - завершив Глава УГКЦ.

Ввечері запрошені гості взяли участь у святковій академії в оперному театрі.