У Соснівці вшанували Митрополита Андрея

1 листопада у Народному домі м. Соснівки відбувся мистецько-творчий захід з нагоди завершення Року митрополита Андрея Шептицького.

Урочистість проведена за підтримки соснівської парафії церкви Верховних апостолів Петра і Павла та її священнослужителів о. Зеновія Буньо та о. Івана Цінцірука.

Особливі гості свята – тріо священників з Радехівщини «Новий час» – радували серця глядачів своїми авторськими піснями та роздумами на духовні теми.

Під час творчого вечора звучали також розповіді про життя «духовного глави українського народу», «князя української церкви», «українського Мойсея». Соснівчани молилися і прославляли Бога, дякуючи за великий дар для нашого народу – митрополита Андрея Шептицького.

Повідомила Тетяна Забава