У Червонограді провели духовний вечір «Провісники нашої волі»

8 листопада 2015 року в церкві Пресвятої Богородиці Владичиці України м. Червонограда відбувся духовний вечір «Провісники нашої волі», присвячений 150-річчю від дня народження митрополита Андрея Шептицького, 200-літньому ювілею композитора о. Михайла Вербицького та 150-ій річниці від першого публічного виконання Національного гімну.

Парафіяльна громада зібралася, аби більше дізнатися про життя і творчість Михайла Вербицького – одного із перших професійних українських композиторів у Галичині. Окрасою свята стало майстерне виконання парафіяльним хором «Елеос» (регент Любов Лопатюк) його творів зі Святої Літургії.

Друга частина вечора була своєрідним підсумком року Шептицького. Учні катехитичної школи ім. А. Шептицького підготували вірші, інсценізації, спільно зі всіма присутніми помолилися за прославу Великого Митрополита.

Майстерне виконання тематичних пісень юними парафіянами, учасниками та лауреатами конкурсу сучасної релігійної пісні «Пісня серця», додало заходу емоційного забарвлення.

Закінчився вечір зворушливим виконанням всіма присутніми Державного гімну «Ще не вмерла Україна».

"Обов’язок кожного християнина - знати історію Церкви, шанувати людей, які плекали духовність, розвивали культуру. Тому маємо намір зробити традиційними духовні вечори, де спільно відкриватимемо невідомі сторінки історії нашої Церкви", - зазначили організатори.

Повідомила Наталя Турко