Пасторальна рада застановилася над заходами року Божого милосердя

31 березня 2016 року Пасторальна рада обговорила план заходів Року Божого милосердя.

Було вирішено, що до храмів Божого милосердя у Сокалі, Жовкві та Радехові відбуватимуться прощі з деканатів, які територіально ближчі до ювілейних храмів та визначено часові терміни.

Місіонарі милосердя закликали священнослужителів приділити велику увагу Таїнству Сповіді та заохочувати вірних до виконання всіх умов прийняття Повного відпусту.

Також Рада розглянула інші пасторальні заходи: капеланство з зоні АТО в часі Пасхальних свят; утворення парафіяльних пастирських та економічних рад; душпастирство демобілізованих; «Тиждень духовності» у навчальних закладах; формація духовенства; розвиток інформаційної діяльності в деканатах; організація паломництва єпархіальної молоді на зустріч з Папою Франциском у Кракові.