Молодь матиме прощу до місця поховання отця Кирила Селецького

29 серпня шкільна молодь Бродівщини, Бузеччини, Радехівщини і Кам’янеччини матиме прощу до місця поховання Слуги Божого о. Кирила Селецького в с. Жужеляни Сокальського району.

Захід проводиться з ініціативи єпархіальної постуляційної комісії у співпраці з районними відділами освіти та деканатами.

В 10 годині – зустріч паломників біля парафіяльного храму Воскресіння Господнього. В 11:00 – розпочнеться урочиста Божественна Літургія. Відтак всі прочани направляться до могили о. Кирила та помоляться Панахиду. Далі біля храму буде відпочинково-пізнавальна програма для молоді.

Проща проводиться з метою поширення слави святості о. Кирила Селецького та пізнання його діяльності.

Перша така проща, за участю молоді Жовківщини та Сокальщини, відбулася 13 червня цього року.

Прес-служба єпархії

Молитва з Архиєреєм