У навчальних закладах проводиться Тиждень духовності

З 13 по 19 березня 2017 року в навчальних закладах в межах Сокальсько-Жовківської єпархії проводиться Тиждень духовності під гаслом: «Два крила, якими підноситься людський дух в безкраї простори – це віра й наука» (Патріарх Йосиф Сліпий).

У програмі передбачені наступні заходи:

• щоденна спільна молитва за участю священнослужителів різних конфесій;
  • духовне слово священика згідно молитовних намірень (подані нижче) та Біблійних читань;
  • відзначення 125-ліття з дня народження патріарха Йосифа Сліпого (пропонується переглянути мультфільм "Йосиф Сліпий");
  • Хресна дорога для дітей та молоді (видання Сокальсько-Жовківської єпархії);
  • тематичні лекції, виховні години про Боже милосердя у прощенні гріхів людини та милосердя як шлях до єднання і миру між людьми, зокрема – в родині, колективі, цілому народі;
  • оформлення приміщень навчальних закладів з використанням цитат Святого Письма та видатних людей;
  • зустрічі священиків з педагогічними колективами;
  • реколекційні науки для вчителів і вихователів, конференції.

Також школярам та педагогам пропонується відвідати парафіяльні храми та приступити до Сповіді і Святого Причастя з метою приготування до світлого празника Пасхи.

1 день. Намірення: за успішне навчання у школі, а також з вчителів та вихователів, які жертвують свій час і зусилля для виховання наших дітей та молоді.

2 день. Намірення: за вибір життєвого стану і майбутньої професії, щоб Господь просвітив кожну дитину та дав пізнати Божу волю у її житті.

3 день. Намірення: за наші родини, щоб вони були прикладом християнського життя, а також за добрих майбутніх супутників життя і майбутні сім’ї наших дітей.

4 день. Намірення: за нашу Батьківщину Україну, за мир, злагоду і процвітання у ній, за всіх воїнів, які ціною свого життя нас захищають, за тих, що постраждали у війні, за навернення ворогів нашої держави.

5 день. Намірення: за Христову Церкву, за єдність у ній, за усіх єпископів, священиків, монахів і монахинь, щоб вони ревно працювали для спасіння душ та витримали в доброму до кінця.

Прес-служба єпархії. Світлина з архіву.