Святе Водохрестя

19 січня Преосвященіший Владика Михаїл Колтун на свято Богоявлення ГНІХ відвідав монастир оо. Василіян у м. Жовква.

Після зустрічі Архиєрей розпочав Божественну Архиєрейську Літургію, під час якої наголосив на тому що «.... ми в житті маємо що святкувати, ми в житті маємо чим пишатися. Бо Господь явився нам. І такими віщими словами на ціле наше життя Він нам дає свій голос чути, що Він буде з нами, що Він явився нам, і Він не залишить нас. І голос з неба потвердив це: «Це Син мій улюблений, Його слухайте». Ми маємо в житті різні здивування, приємності, радості, задоволення. Але більш за все що Господь являється нам у трьох Особах: Бог-Отець, Бог-Син і Бог-Дух Святий, який дається у наше життя, щоби ми христилися в Нього, в єдиного Бога, щоб ми прийняли Його в трьох Особах, щоб ми стали для нього храмом. І оцей храм сьогодні відновлюється, освячується, і Господь хоче увійти в наше життя. хоче з нами жити...».

Після Літургії Владика Михаїл привітав усіх зі святом і побажав усім щоб «...ця животворна вода дає нам кріпость внутрішню і зовнішню у продовж цілого нашого життя».

Потім відбулося велике водосвяття, і Преосвящений Владика Михаїл окроплював усіх присутніх освяченою водою.