Пошук по сайту

Відпуст святого Івана Хрестителя у селі Глинськ

У селі Глинськ, що на жовківщині, вже протягом століть вшановують постать святого Івана Хрестителя, тому що цей святий в особливий спосіб допомагає вірним у цій місцевості. З огляду на те, у день Різдва святого Івана, відбувається Відпуст.

Цього року, на запрошення священика Романа Стецка, адміністратора парафії, на свято прибули священики та вірні з довколишніх місцевостей, зокрема з Жовкви, Крехова, Скваряви, Замочка, Зашкова та Мокротина. Відпустові передували триденні реколекції для парафіян, які виголосив отець Ігор Колісник, ЧНІ. У своїх реколекційних науках проповідник наголошував: не раз є труднощі в житті або непорозуміння з іншими, але берімо приклад зі св. Івана, для котрого заохотою було не те, що його слухали люди чи йшли за ним, а те що його любить Бог і він готує дорогу самому Господеві.

 На завершення свята відбулася молитовна процесія до місця де колись стояла церква св. Івана Предтечі, котра була спалена. Також на цьому місці є чудотворне джерело, де згідно усного передання з’явилася Пресвята Богородиця, і саме там відбулося освячення води та мирування вірних.

Диякон Роман Грица

 

Офіційний медіаресурс
Сокальсько-Жовківської Єпархії УГКЦ
©2009–2020

Правлячий Єпископ: Кир Михаїл (Колтун)
Єпископ-помічник: Кир Петро (Лоза)

Контакти:
Адреса: 80300, м. Жовква, вул. Львівська, 7а
Телефон: 61-336