Канікули з Богом в Малехові

З 14 по 18 серпня 2017 р. Б. в с. Малехів, на парафії Собору Пресвятої Богородиці проходили «Канікули з Богом», організатором яких був парох о. Ігор Боднар (протопресвітер Дублянського деканату), та 15 парафіяльних аніматорів, які допомагали у проведенні заходу не тільки різного роду цікавими інтелектуальними та розважальними іграми, але проводили катехитичні заняття.

Кількість учасників щоденно перевищувала 50 дітей.

Темою табору були «Сім діл милосердя для душі», які розглядалися впродовж 5 днів.

Важливим елементом була постійно активна участь пароха, який давав духовні науки, звершував Божественні Літургії з можливістю сповіді та служив молебні до Христа Чоловіколюбця.

Канікули тривали безперервно від 10:00 до 17:00, отримуючи духовну науку діти, щоденно отримували і комплексні обіди, котрі профінансувала сільська рада в особі війта п. Володимира Сеньковського, це додавало їм сили бути активними до кінця дня, харчування відбувалося у шкільній їдальні.

Приємно було спостерігати за постійно усміхненими дитячими обличчями, та бачити, плоди щоденної праці пароха та аніматорів.

о. Роман Гонтарик, прес-секретар