Владика Михаїл відвідав храм святих апостолів Петра і Павла (УПЦ МП) м. Жовкви

У Страсну П’ятницю, Владика Михаїл (Колтун), разом з духовенством та прислугою молилися біля Плашаниці у храмі св. ап. Петра і Павла (УПЦ МП).

У слові, зверненому до присутніх, Архиєрей сказав, що «…нас об’єднює – віра в Бога, віра в Христа Розп’ятого за наші гріхи і віра в Христа Воскреслого. Ця віра є наша найбільша радість, що спонукує нас всіх бути братами і сестрами, не тільки на слові, але й на ділі. Бо так Господь хоче, усіх нас різних, поєднати своєю Любов’ю.

Дай Боже, щоб ми змогли гідно пройти через випробування, через смирення, через упокорення – до любові, яка відкривається нам у взаємному прощенні».

Настоятель храму, архімандрит Маркіян (Каюмов), подякував Преосвященному Владиці Михаїлу за відвідини їхнього храму.