У Страсну П’ятницю Архиєрей молився біля Плащаниці у храмі УАПЦ

У Велику П’ятницю, Кир Михаїл (Колтун), єпископ Сокальсько-Жовківський, прийшов вшанувати Плащаницю до храму св. Лазаря УАПЦ у м. Жовква.

Настоятель храму о. Петро Бранець із присутніми парафіянами радо привітали Владику Михаїла.

«Ми сьогодні приклоняємося перед любов’ю Ісуса Христа. Адже ніхто із нас більше не полюбив і не зможе полюбити так великодушно, як Ісус Христос. Ісус навчає нас, що «немає більшої любові, як віддати життя за друзів своїх». А нам ще так далеко до цього, бо як поглянемо в наше життя, то часом ми навіть не можемо стерпіти один одного, не кажучи про «несення тягарів свого ближнього».

Як же ж нам потрібно старатися любити один одного, для того, щоб воскресити себе до життя в Божій ласці, воскресити себе цією Любов’ю та до життя в любові», промовив Владика до присутніх парафіян.

Настоятель храму о. Петро Бранець щиро подякував Преосвященному Владиці Михаїлу за молитву, та за те, що Владика «своїми устами та діями, проповідує ту любов Божу, до якої нас закликає Господь».