Пошук по сайту

У смт. Жвирка через проект громада створюватиме належні умови для змістовного дозвілля дітей та молоді

Громадська молодіжна організація «Світло Христове» при Церкві Святого Духа смт. Жвирка виграла грант у сумі 20 тис. грн. 

Гроші будуть направлені на втілення проекту, який передбачає створення належних умов для змістовного дозвілля дітей та молоді смт. Жвирка, які перебувають у складних життєвих обставинах. Це діти-сироти, напівсироти, з інвалідністю, діти, батьки яких працюють за кордоном, малозабезпечені та з багатодітних сімей.

Представники громадської організації вбачають проблему в тому, що свій вільний час сучасні дітлахи проводять не за живим спілкуванням, а віртуальним – у ґаджетах. Саме тому в рамках проекту планують відремонтувати незайняте напівпідвальне приміщення при Жвирківській церкві. Там волонтери хочуть створити справжній центр для духовного і культурного виховання дітей та молоді.

Спілкування, тренінги, спортивні ігри, перегляд фільмів, майстер-класи по рукоділлю – розважальні та виховні заходи – те, чого бракує на думку організації сучасному поколінню дітей. Волонтери вже працюють над практичним втіленням проекту і планують реалізувати задумане протягом півроку.

Про це Радіо Сокаль повідомила Голова організації Ірина Гулявська. 

служба інформації ТРК "Сокаль"

 

 

Слово Боже на щодень

Читання Катехизму УГКЦ