Урочисте Святе Причастя у Жовкві

Велична, радісна подія урочистого Святого Причастя відбулася в церкві Пресвятої Трійці у м. Жовква. 25 червня тринадцятеро дітей разом із батьками, хресними і родичами прийняли Святу Тайну Покаяння. Після Сповіді діти разом з парохом о. Василем Батюком і катехитом Романом Малькевичем, перед місійним хрестом, спалили в символічний спосіб листочки на яких були написані їхні гріхи.

26 червня церковний дзвін скликав парафіян і гостей до храму. Під час Літургії діти, їхні батьки та родичі прийняли Святе Причастя. Після молитви у храмі церковна громада вирушила в обхід навколо церкви з процесією і обнесенням Святих Тайн. Діти – першопричасники - устеляли дорогу квітами. Відтак вони читали вірші, у яких говорилося про щире бажання присвятити себе Богові.

Повідомив Роман Малькевич
Випускник Івано-Франківської Духовної Семінарії