Святкування 120-ліття храму в с. Журатин

10 липня у с. Журатин Буського деканату відбулося святкування 120-ліття церкви парафії Успіння Пресвятої Богородиці. Очолив Святу літургію о. Михайло Ткачів, синкел єпархії, який освятив новий престіл та іконостас. На свято прибули священики Буського деканату разом з деканом о. Володимиром Залуцьким. Після Літургії діти та парафіяни церковними піснями і віршами подякували священикам за участь у святкуванні.

У проповіді о. Михайло Ткачів говорив про вірність Церкві Христовій. Зокрема проповідник зазначив, що парафіяльна спроможність спорудити новий престіл та іконостас засвідчує, що вони справді люблять та дбають про свою церкву.

На завершення о. Олег Макар, настоятель парафії, подякував громаді і гостям за спільну молитву і щедрі пожертви.

Повідомив о. Володимир Залуцький,
декан Буський