Семінар для дяків

9 червня 2018 року Літургійна комісія Сокальсько-Жовківської єпархії спільно з Львівським музеєм історії релігії та музеєм «Староскварявський іконостас ХVI – XVIII ст.” організовують  семінар для дяків та регентів церковних хорів на тему: «Церковний спів – як форма церковного служіння»Захід буде проводитись у м. Жовква в храмі св. свщнмч. Йосафата на 11.00 год. Програма семінару:

1. о. Володимир Коткевич, протосинкел Сокальсько-Жовківської єпархії.
2.  о. Степан Макар, синкел Сокальсько-Жовківської єпархії.
3. п. БогданДерев’янко: «Сучасний стан духовного співу і музики в Україні». Професор Львівської Національної Музичної Академії ім. М. В, Лисенка.
4. п. Олег Цигилик: «Практичні поради в дяківстві». Професор Львівської Національної Музичної Академії ім. М. В, Лисенка.
5. Миксим Тимо: «Духовний вимір літургійного співу». Викладач Українського Католицького Університету.
6. о. Ярослав Малиш: «Літургійне благочестя». Голова Літургійної комісії Сокальсько-Жовківської єпархії.
7. Виконання духовних творів Куликівською  хоровою капелою.

Літургійна комісія Сокальсько-Жовківської єпархії