Священики єпархії душпастирюють на майдані в Києві

На євромайдані в Києві моляться та голосять Слово Боже священики Сокальсько-Жовківської єпархії.

Серед мітингувальників євромайдану в Києві чимало людей з Сокальщини, Жовківщини, Бродівщини, Бущини, Кам’янеччини та Радехівщини. Священики моляться за всіх присутніх, за побитих, ув’язнених, за мудрість для влади та за мирне вирішення напруженої ситуації. Душпастирі служать Божественну Літургію, Молебні, провідують Добру Новину та ведуть духовні розмови не тільки з протестувальниками, але й з військовослужбовцями внутрішніх військ.

10 грудня на сцені євромайдану виступив гурт священиків «Новий час» та виконав пісню «Запали свічу». Того ж дня душпастирі помолилися Молебен до Богородиці та заспівали гімн «Боже великий, єдиний». 11 грудня єпархіальні священики підтримували людей, взявши участь у молитві єпископів постійного Синоду УГКЦ під час силового захоплення майдану.

Випрошуючи благословення для українського народу та для скріплення своїх духовних сил священики відвідали храм Святої Софії та помолилися перед мозаїчним образом Богоматері Оранта.