Владика Михаїл Колтун на свято Пасхи відслужив Божественну Літургію у катедральному храмі

У Світлий день Христового воскресіння Преосвященіший Владика Михаїл Колтун, Єпископ Сокальсько-Жовківський, прибув із пастирським великоднім благословенням до катедрального храму святих апостолів Петра і Павла міста Сокаля, для того, щоб розпочати святочну Божественну Архиєрейську Літургію з нагоди величного свята Воскресіння Господа нашого Ісуса Христа.

Під час зустрічі Владика Михаїл вніс у катедральний храм Єрусалимський Вогонь, який символізує «...споконвічне світло Христове, яке просвічує кожну людину, яка приходить на світ...»

Під час Архиєрейської Літургії послання Преосвященішого Владики Михаїла Колтуна прочитав о. Ярослав Кащук настоятель храму святих апостолів Петра і Павла м. Сокаля.

Після Літургі Владика Михаїл привітав усіх із величним святом Христового Воскресіння. І побажав усім: «Веселих свят, натхненної радості в житті усіх ваших буднях... щоб могли відчути Його благотворну ласку в нашому житті. Відчути у нашому серці ці зміни і переміни, які ведуть нас до кращого життя, до кращого майбутнього. Щоб ми могли довіритися Богові, який веде нас у цьому земному житті до своєї слави, не тільки у небі, але і на землі.

Заспіваймо Йому щораз-і-щораз звеличений вірою і славою «Христос воскрес із мертвих, смертію смерть подолав, і нам що є на землі життя дарував. Підіймаймо цей голос Церкви, і радуймося цією великою славою, яку Господь об'явив нам на землі. Приймаймо цю славу у нашому серці, і розносімо з вірою її по наших домівках, і по всіх містях нашого служіння і у світ, щоб усі і цілий світ радів разом із вами радістю Воскреслого Ісуса...»

Після святочної Архиєрейської Літургії, під час  соборного обходу навколо катедрального собору Преосвященіший Владика Михаїл посвятив усім вірним пасхальні кошики.

Офіційний медіаресурс
Сокальсько-Жовківської Єпархії УГКЦ