Пошук по сайту

Семінар-практикум для вихователів вчителів та катехитів

«Використання методів зображувальної діяльності у роботі з дітьми та молоддю» - такою була тема семінару-практикуму, який відбувся у м. Броди, Львівської області 28 квітня 2010 року.

Всього цього року на території Сокальсько-Жовківської єпархії відбулося чотири таких семінари – два у м. Бродах, один у м. Жовкві та один у м. Червонограді.

В ході семінару було представлено методи зображувальної діяльності, які використовуються під час катехитичних занять та уроків християнської етики з дітьми усіх вікових категорій.

 

Учасники семінару під час праці у групах мали можливість застосувати представлені методи: малювання долонями та пальцями, штампування овочами та дерев’яними брусочками, виготовлення аплікацій, малювання свічкою та багато іншого.

 

Семінари у Сокальсько-Жовківській єпархії організовувала катехитична комісія, яку очолює отець Михайло Микита. Проводила семінар Наталія Сиротич – дошкільний педагог-психолог, катехит, аспірант кафедри Інституту розвитку дитини НПУ ім. М. П. Драгоманова, м. Київ.

Офіційний медіаресурс
Сокальсько-Жовківської Єпархії УГКЦ
©2009–2020

Правлячий Єпископ: Кир Михаїл (Колтун)
Єпископ-помічник: Кир Петро (Лоза)

Контакти:
Адреса: 80300, м. Жовква, вул. Львівська, 7а
Телефон: 61-336