Пошук по сайту

Вознесіння Господнє. Нова святиня. Нові диякони та священики у Сокальсько-Жовківській єпархії

Празник Христового Вознесіння є великим для кожного християнина, проте для  парафіян села  Ременів, Кам’янко-Бузького району воно стало надзвичайним. Адже до них завітав їх люблячий Батько, Преосвященний Владика Михаїл (Колтун), єпископ Сокальсько-Жовківський. Ще перед Божественною Літургією Преосвященний Владика здійснив чин освячення наріжного каменя, у ще недобудованому храмі Святого Василія Великого, який зводиться силами парафіян і інших інвесторів-меценатів.

Владика закликав усіх людей до особливої молитви і зосередженості. Проповідь Преосвященного Владики була зосереджена на події Вознесіння. Зазирнувши у недалеке минуле Владика показав ідею нашої Української Греко-Католицької Церкви. Ідею яка живила, гуртувала, зміцнювала усіх греко-католиків в часи підпілля, ідею яка  будувала не лише храми, але і живу Церкву.

Під час Літургії Преосвященний Владика уділив Святу Тайну Священства, випускникам Івано-Франківської Духовної Семінарії, висвятивши двох піддияконів: Андрія Івашка і Романа Демковича  у ступінь дияконату, і двох дияконів: Василя Гершона і Ігоря Малиша у ступінь священства.

На завершення Божественної Літургії Владика зробив порівняння про будування храму і формування священика. І якщо, церкву  можна побудувати за декілька років, то формування священика триває впродовж цілого життя того хто має намір прийняти цю величну Святу Тайну.

Після Літургії Преосвященного Владику Кир Михаїла, привітали: декан Новояричівського деканату отець Василь Бесага ,  парох села отець Василь Мирка,  голова райдержадміністрації п. Янишин,  голова сільської ради, нововисвячені ієреї і диякони. Пізніше усі ті хто найбільше спричинилися до будування храму отримали подячні грамоти з рук Преосвященного Владики Кир Михаїла. Святкування завершилися архиєрейським благословенням.  

 

священик Василь Гершон 

 

Офіційний медіаресурс
Сокальсько-Жовківської Єпархії УГКЦ
©2009–2020

Правлячий Єпископ: Кир Михаїл (Колтун)
Єпископ-помічник: Кир Петро (Лоза)

Контакти:
Адреса: 80300, м. Жовква, вул. Львівська, 7а
Телефон: 61-336