Пошук по сайту

100-літній ювілей церкви у селі Бояничі

Однокупольну деревяну церкву у селі Бояничі, на Сокальщині, збудували у 1910 році, та освятили на честь перенесення мощів святого Миколая. 30 травня 2010 року прихожани святкували перший столітній ювілей своєї святині.  Божественну Літургію відслужили 15 запрошених священиків на чолі з віце-канцлером отцем Петром Звіром, а студенти Львівської семінарії прекрасним співом звеличили торжество. 

На Літургії був присутній секретар-референт єпископа Сокальсько-Жовківської єпархії УГКЦ Михаїла Колтуна священик Ярослав Малиш, який у проповіді наголосив на важливому значенні парохії в житті Церкви, та побажав щоб ще не одне століття церква у селі Бояничі освячувала вірних.  

 Після Служби Божої біля церкви відбувся релігійний концерт за участю школярів місцевої школи, молоді, та братів монахів чину святого Василія Великого з Крехова. Голова селищної ради Дмитрів Андрій та інші активісти села виступили з лекціями про церкву та священиків, які у ній служили. 

На завершення святкування парох села отець Тарас Венгрин подякував присутнім за спільну молитву, та побажав многих і благих літ як церкві, так і вірним які у ній моляться.

прес-секретар

священик Роман Синицький 

 

Офіційний медіаресурс
Сокальсько-Жовківської Єпархії УГКЦ
©2009–2020

Правлячий Єпископ: Кир Михаїл (Колтун)
Єпископ-помічник: Кир Петро (Лоза)

Контакти:
Адреса: 80300, м. Жовква, вул. Львівська, 7а
Телефон: 61-336