Конкурсу "Пісня серця" - 10 років

Цього року виповнюється 10 років від дня заснування Українською Греко-Католицькою Церквою пісенного конкурсу "Пісня серця". "Співай серце Богові і Україні" - під таким гаслом, за благословенням владики Михаїла Колтуна, єпископа Сокальсько-Жовківського, відбувся конкурс єпархіального рівня у Сокальсько-Жовківській єпархії 5 червня 2010 року.

45 учасників з шести районів Сокальсько-Жовківської єпархії завітали у місто Радехів до найбільшої в Україні школи мистецтв на запрошення директора пана Юрія Сухара, щоб піснею прославити Бога і Україну. Конкурсанти - переможці деканального рівня - виступали у трьох вікових категоріях. Вік учасників від 7 до 18 років. Мета цього заходу: "активізувати дітей з наших парохій а також служіння для утвердження їх духовного світу, популяризація сучасної християнської пісні" - повідомив отець Михайло Микита, голова катехитичної комісії Сокальсько-Жовківської єпархії, та організатор свята. Переможці конкурсу єпархіального рівня братимуть участь у міжнародному конкурсі, на якому будуть представлені учасники Греко-Католицької Церкви з усього світу.

Перед початком до учасників конкурсу звернувся парох міста Радехова отець Ярослав Михалюк. Тріо УГКЦ «Новий час» підбадьорило дітей гарною піснею. Від імені владики Михаїла Колтуна конкурсантів, журі та усіх присутніх привітав протоієрей Роман Синицький, канцлер Сокальсько-Жовківської єпархії.

Відтак розпочався концерт. Діти по черзі виконували одну пісню на релігійну тематику без супроводу музики (акапельно), у супроводі музичних інструментів або під фонограму мінус (лише музика).

По завершенню висококваліфіковане журі обрало 15 переможців – по 5 у кожній віковій категорії, які представлятимуть Сокальсько-Жовківську єпархію 12-13 червня 2010 року на міжнародному конкурсі «Пісня серця» у місті Львові.

прес-служба Сокальсько-Жовківської єпархії

Офіційний медіаресурс