Перший храм освячений на честь преподобного Теодосія Печерського у Сокальсько-Жовківській єпархії

6 червня 2010 року владика Михаїл Колтун освятив новозбудований храм у селі Нова Камянка, що біля Рави-Руської. Це перший храм на території Сокальсько-Жовківської єпархії названий на честь преподобного Теодосія Печерського. У такий нелегкий і знаковий час випробувань для народу і Церкви, Господь не залишає нас без своєї опіки і видимого знаку любові, а намагається бути ближче всіх нас і кожної людини зокрема.

Владика Михаїл, вітаючи присутніх, відзначив великі старання парафіян, які «…спромоглися здвигнути такий величний храм. Це не кожному поколінню дано. Але це Божий храм. І він нам дається, щоб ми могли прославляти Його ім’я, щоб ми благословили у своєму серці, у своїй душі з усіх своїх сил і намагань Господа…»

Офіційний медіаресурс
Сокальсько-Жовківської Єпархії УГКЦ