Розпочав роботу молодіжно-християнський табір для молоді Сокальсько-Жовківської єпархії УГКЦ

14 червня 2010 року для юнаків і дівчат Сокальсько-Жовківської єпархії розпочав роботу молодіжний духовно-освітній табір. Його організувала молодіжна комісія єпархії, яку очолює священик Петро Верхоляк за підтримки центру Молодіжного Аніматорства. 26 юнаків і дівчат віком від 14 до 29 років зібралися у селі Тухля, Львівської області, під гаслом «Моє покликання в Церкві та в Україні». Протягом пяти днів молоді люди разом зі священиком та вчителями разом моляться, навчаються, роздумують про своє покликання у Церкві та в Україні.

В програмі табору:

Богослужіння, духовні бесіди;
Інтерактивні ігри, праця в групах;
Майстер класи по «Ляльках-мотанках», плетіння чоток та інше;
Похід на гору Маківку (згідно погодніх умов);
Відвідини музею-Криївки воїнів УПА у місті Славське;
«Велика гра», Форт Буаяр та багато цікавих вражень…

Центр Молодіжного Аніматорства створений у 2009 році при молодіжній комісії Сокальсько-Жовківської єпархії, яку очолює священик Петро Верхоляк - голова молодіжної комісії.

Офіційний медіаресурс
Сокальсько-Жовківської Єпархії УГКЦ