Празник у Катедральному храмі

Празник у катедральному храмі Верховних Апостолів Петра і Павла зібрав велике число духовенства та вірних. До святині також завітав новий Голова Сокальської районної адміністрації, Микола Іванович Мисак, який прийняв архиєрейське благословення та привітавши присутніх висловив готовність співпрацювати.

У святковій проповіді, правлячий архиєрей Сокальсько-Жовківської єпархії, Михаїл Колтун, зокрема, сказав: “Як Христос запитав Петра “Чи ти любиш мене?” Так і сьогодні Він запитує кожного з нас, кожного священика: “Петре, Ярославе, Михайле чи ти любиш мене? Що ми маємо сказати? Можемо відповісти: Господи, допоможи моєму невірству. Або: Так, Господи! Поможи мені любити Тебе так, як ти цього бажаєш… Щоби і нам відкрилася ця скарбниця Божої ласки, яка робить нас щасливими. І так, щоразу, довіряймося Богові, щоб навчитися його любити… і щоб відчути дію Божої благодаті у нашому житті”.

Наприкінці літургічного моління відбулося Освячення води та процесійна хода довкола храму. Владика Михаїл та отець Ярослав Кащук, настоятель храму, вітали вірних із празником та окроплювали свяченою водою. Це додало життєвості святу, оскільки прохолода святої води викликала неабияку полегшу під час денної спеки.

Офіційний медіаресурс
Сокальсько-Жовківської Єпархії УГКЦ