Пошук по сайту

Для громади села Заболотці освячено нову церкву

У неділю 29 серпня 2010 р., в с. Заболотці, Бродівського деканату, владика Михаїл Колтун здійснив «Чин освячення храму» на честь Успіння Пресвятої Богородиці.

Святиню споруджували «своїми силами» протягом 13 років не маючи матеріальної підтримки із закордону. У 1997 році будівництво розпочав о. мітрат Іван Пігура, а довершив спорудження церкви теперішній настоятель храму о. Ігор Балук.

Проповідуючи владика Михаїл зазначив, що освячено храм для того, щоб у ньому єднатися з Богом, щоб дякувати Йому за життя і просити Його у вірі нашого серця, щоби Господь нас благословив. Тому що «нам потрібно життя для душі, щоб душа могла отримати цю поживу Божого слова, Божої благодаті. І власне сьогодні Господь відкриває в св. Євангелії своє Царство, щоб ми приходили до нього з вірою і любов’ю...».
 
В селі є стара дерев’яна церковця, яка є цінною пам’яткою архітектури, однак селу яке має до однієї тисячі мешканців явно було потрібно спорудити новий і більш величний храм. Отож, ціною власної жертовності та важкої праці мешканців с. Заболотці, повстала ця нова церква «для теперішніх і майбутніх поколінь».

Офіційний медіаресурс
Сокальсько-Жовківської Єпархії УГКЦ
©2009–2020

Правлячий Єпископ: Кир Михаїл (Колтун)
Єпископ-помічник: Кир Петро (Лоза)

Контакти:
Адреса: 80300, м. Жовква, вул. Львівська, 7а
Телефон: 61-336