120-а річниця з дня народження Северина Левицького

5 вересня 2010 р. в парафії с. Щуровичі, Лопатинського деканату, відбулося святкування 120-ї річниці з дня народження Северина Левицького, сина греко-католицького священика о. Михайла Левицького, видатного громадського діяча та першого в Україні начального пластуна. Северин Левицький народився в с. Щуровичі, тому з ініціативи о. Романа Сапужака, адміністратора парафії, на початку вересня у цьому селі урочисто згадують про видатного односельчанина.

Святкування розпочалося Святою Літургією у якій брали участь молоді хлопці та дівчата із скаутської організації «Пласт» з м. Львова і з м. Броди. Організація «Пласт» ознайомила всіх присутніх з життям і діяльністю Северина Левицького, проводила різні ігри та конкурси у яких брали участь діти і молодь села Щуровичі.

У пам’ять Северина Левицького було відслужено Панахиду. Завершилося святкування біля ватри.