Проща катехитичних шкіл з нагоди закінчення навчального року

З благословення правлячого Архиєрея Сокальсьво-Жовківської єпархії, Кир Михаїла (Колтуна), 12-06-2018 р. Б. З нагоди закінчення навчального року, у храмі Пресвятої Євхаристії (м. Львів), відбулася проща учнів Катехитичних та загальноосвітніх шкіл парафій Сокальсько-Жовківсьої єпархії УГКЦ.

В Домініканському соборі духовенство разом із своїми учнями, катехитами та батьками загалом понад 1500 осіб помолилися Молебень до Христа Чоловіколюбця, опісля, відбулася спільна молитва за мир в Україні, на завершення якої отець Михайло Микита, голова катехитичної комісії, звернувся до дітей зі словами: "Ви маєте жити так, щоби бути знаком присутності Божої любові в світі".

По завершенні молитви, до учасників зі словами привітання звернувся п. Назар Дуда, заступник голови Патріаршої катехитичної комісії а також п. Мирослав Данилків, депутат Львівської міської ради, за сприянням якого всі учасники отримали пам’ятні буклети.

Згодом, 5 переможців єпархіального конкурсу "Пісня серця - 2018", виступили із своїми конкурсними піснями, а на завершення подячну пісню "Боже, дякую Тобі" виконав Олег Оливко, лауреат конкурсу "Пісня серця - 2015". Опісля перед храмом всі прочани зібралися на спільне фото. Відтак учні, священики, катехити і батьки переглянули виставу в театрі імені Марії Заньковецької - "Ісус, Син Бога Живого".

Джерело: facebook сторінка Анни Сідельник