Пошук по сайту

Владику Михаїла Колтуна нагороджено Дипломом Лауреата у номінації "Духовна поезія"

28-09-2018 р. Б. у Червоноградській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №9 відбулося підбиття підсумків VIII-го Всеукраїнського літературного конкурсу ім. Володимира Дроцика.

Захід включав в себе духовно-музичну програму за участю дітей, освітян та інших літературних діячів, українські піснеспіви і нагородження переможців конкурсу, дипломами "Лауреата Всеукраїнського літературного конкурсу ім. Володимира Дроцика" в різних номінаціях (поезія, проза, книга для дітей, краєзнавство, альманахи). Цьогоріч на конкурс надійшло 30 робіт від 26-ти авторів з п'яти областей України: Херсонщини, Київщини, Житомирщини, Хмельниччини та Львівщини.

Серед лауреатів, дипломом в номінації "Духовна поезія" було нагороджено єпископа Сокальсько-Жовківського, преосвященного владику Михаїла (Колтуна) за книгу "Подяку Богові возношу". 

СВІТЛИНИ

У своїй промові зверненому до присутніх, до учнів, преосвященний владика поринув спогадами в дитинство, поділившись прикладом доброго, християнського виховання своєю матірю, яка, незважаючи на переслідування підпільної Церкви, вже від самого малку, своєю заохотою до молитви, до читання Святого Письма та катехизму, звертала його увагу на найважливіші речі в житті - на вірі в Живого Бога.

Підсумовуючи, владика заохотив всіх до того, аби розвивати закладені в нас дари а зокрема щоби збагнути наше найосновніше покликання до життя і цінити цей дар життя, розвиваючи його любов'ю та взаєморозумінням між собою.

"Вчімося жити Божим Словом... На всіх Вас закликаю Божого благословення, щоб кожен міг радіти життям та веселими ногами ступати по своїй землі".

Прес-служба єпархії

Слово Боже на щодень

Читання Катехизму УГКЦ