Запрошуємо на навчання у школі християнського аніматора "ВІХА", яке організовує комісія у справах молоді нашої єпархії

Школа християнського аніматора "ВІХА" це хороша нагода зустріти нових друзів, отримати цікаві знання для праці з дітьми та молоддю, розвивати лідерскі якості.

Навчальна програма розрахована для активних молодих людей з парафій Сокальсько-Жовківської єпархії віком від 14 років.
Навчання буде проводитись одну суботу на місяць в наперед визначеному організаторами програми місцем.
День навчання включає в себе чотири академічні години і буде проходити у формі лекцій, презентацій, дискусій. Також будуть проводитись майстер-класи з hand made, вивчення бансів, праця в групах, домашні завдання.

Для участі у навчальній програмі потрібно заповнити реєтраційну анкету:

Перша зустріч відбудеться 13 жовтня. Місце проведення: храм свщмч. Йосафата, вул. Шептицького 26А, м. Червоноград.

о. Йосиф Скоробогатий