Завершились реколекції для священиків

12-10-2018 р. Б., завершились реколекції для священиків Сокальсько-Жовківської єпархії.

Цей важливий час духовної віднови супроводжувався цікавими, глибокими та змістовними науками владики Петра (Лози), в поєднанні з молитвою та часом для особистих роздумів над почутим.

Метою реколекцій було усвідомити велику цінність та відповідальність Божих дарів, зокрема Таїнства Священства.

В часі реколекцій Владика Петро та священики мали змогу спільно молитися разом із правлячим архиєреєм Сокальсько-Жовківської єпархії Кир Михаїлом (Колтуном), який промовляючи слово проповіді, старався донести до слухачів усвідомлення важливості відданого та жертовного служіння священика. Очолюючи Божественну Літургію вчора (11-10-2018) архиєрей закликав: "Молитися, старатися та долати свої немочі і йти дальше в життя, в якому Господь щораз то більше відкриватиме себе нам".

Прес-служба єпархії

Анонс

20-11-2018 р. Б. о 11:00 Архиєрейська Божественна Літургія з нагоди 149-ї річниці від дня народження блаженної Йосафати Гордашевської та презентація книги про о. Кирила Селецького в с. Жужеляни.