10-та річниця спільноти "Матері в молитві" в Полоничах

10 березня на парафії святого Архистратига Михаїла села Полоничі відбулося святкування 10-ої річниці створення спільноти «Матері у молитві». Святкування розпочалося з молитви спільноти, а опісля була відслужена Божественна Літургія. Очолив Літургію парох парафії, о. декан Володимир Залуцький у співслужінні з о. Ігорем Макаром парохом храму Преображення ГНІХ с. Куткір. Також на святкування приїхали матері з Буська, Червонограда та с. Куткір. Після Літургії відбувся Чин Всепрощення.

Опісля, парафіяни і гості свята побачили виставу «Там один про одного дбає, там Господь перебуває», яку підготували Мазур Ольга та Дідух Світлана разом з активною молоддю парафії. Вистава була створена на основі євангельського уривку «про Страшний Суд». Після вистави, о. Володимир подякував організаторам та учасникам цього святкування. У своєму слові отець зазначив: «Дана вистава показала реальне життя. Є і бідні, і багаті, і потребуючі. І саме в особі потребуючих Христос часто приходить до нас. Але чи завжди ми Його помічаємо?»

На завершення відбулася спільна фотографія та спільне частування.

Стаття: бр. Олексій Нарепеха, семінарист ІФДС

Фото: бр. Юрій Залуцький, семінарист ІФДС