Владика Михаїл очолив Пасхальне богослужіння в катедральному храмі

У світлий празник Христового Воскресіння 28 квітня 2019 р. Б., Кир Михаїл Колтун, єпископ Сокальсько-Жовківський, очолив урочисті Пасхальні богослужіння у катедральному храмі свв. ап. Петра і Павла у м. Сокалі.  На святкове Великоднє богослужіння зібралися численні парафіяни та прихожани катедри для того, щоб спільною молитвою прославити Воскреслого з мертвих Господа нашого Ісуса Христа, а також освятити паски та інші традиційні великодні страви.

Кир Михаїл (Колтун) очолив архиєрейську Божественну Літургію. За традицією, в часі Літургії на Пасху читається Євангеліє кількома мовами, на знак того, що Добра Новина голоситься всіма мовами та поміж усіма народами. В часі проповіді було зачитано послання Архиєрея на Великдень. Наприкінці Літургії вірні численно приступили до святого Причастя. Після молитви владика освятив Пасхальний хліб – Артос, а по закінченні богослужіння, єпископ привітав присутніх зі світлим празником Христового Воскресіння. Святкове богослужіння завершилося обходом навколо Кафедрального храму під час якого владика Михаїл освятив кошики з великодніми стравами.

katedra-sokal.org.ua