З 12 по 16 червня у парафії св. пророка Іллі с. Колоденці перебувала чудотворна ікона Зарваницької Матері Божої

12 червня 2019 р. Б. парафіяни храму св. пророка Іллі в с. Колоденці разом з парохом о. Василем Миркою та іншими запрошеними священниками, процесійно, урочисто зустріли чудотворну ікону Зарваницької Матері Божої. Прославлючи Матір Божу піснями, ікону перенесли до церкви, де відправили молебень до Богородиці.

За час перебування Богородиці у храмі, щоденно відправлялися Святі Літургії (двічі на день) у різних намірах, вервиці, молебні і акафісти до Матері Божої.

Цілодобово віряни приходили до образу, щоб прославляти, почитати, перепрошувати і дякувати та просити заступництва Діви Марії. На свято Зіслання Святого Духа відправлялася архиєрейська Божественна Літургія, яку очолив владика Петро Лоза.

Андрій Лоза