Богородиця Діва прославлена у Зарваницькій чудотворній іконі у Малехові

Пресвята Богородиця прославлена у чудотворній Зарваницькій іконі перебувала в Малехові (парафія Собору Пресвятої Богородиці) з 30 червня по 5 липня 2019 р. Б.

Після прибуття ікони помолилися молебень до Богородиці, а о 20:00 відбулась архиєрейська Божественна Літургія, яку очолив преосвященний владика Петро (Лоза) єпископ-помічник Сокальсько-Жовківської єпархії у співслужінні священників деканату та околиць.

ВІДЕО-ФРАГМЕНТ ЦІЛОНІЧНИХ ЧУВАНЬ 4-07-2019 р. Б.

У своїй проповіді владика наголосив на важливості плекання духовних цінностей в родині, заохотивши до спільної молитви не лише у храмі, але й по своїм домівках. Також владика посвятив родини в опіку Пресвятої Богородиці (текст посвяти, авторства світлої пам‘яті Блаженнішого Мирослава-Івана Кардинала Любачівського, прочитаний ним 15 травня 1995 р. в Зарваниці).

По звершенні богослужіння, архиєрея, священників та всіх вірних запросили на спільний куліш  біля храму.

4-го липня Божественною Літургією розпочались цілонічні чування, прощались з іконою 5 липня зі сльозами на очах.

Фото: Юрій Панюра