Храмовий празник та дияконське рукоположення у Гаях Дітковецьких

У празник св. влкмч. Димитрія Мироточця парафія с. Гаїв Дітковецьких святкувала 100-ліття храму. На запрошення адміністратора парафії о. Миколи Мазурчука святкове богослужіння очолив владика Михаїл, єпископ Сокальсько-Жовківський у співслужінні запрошених священнослужителів. Проповідь виголосив о. Ярослав Царик, настоятель парафії Воздвиження Чесного Хреста Господнього у м. Броди.

Проповідник звернув увагу на постать св. Димитрія, який у молодому віці відзначався ревністю і любов'ю до Христа і Церкви, порівнюючи його із владикою Михаїлом, який у 1974 році на свято св. влкмч. Димитрія вступив до монастиря оо. Редемптористів.

Ще одною важливою подією стало рукоположення в чин диякона Андрія Жука, випускника Тернопільської Вищої Духовної Семінарії.

Після Богослужіння о. Микола висловив слова вдячності архиєреєві за візит та коротко розповів про історію парафії, як вона пройшла через різні часи випробувань та продовжує збирати вірних.

На завершення Кир Михаїл вручив о. Миколі грамоту з нагоди 100-літнього ювілею парафіяльного храму.