Відбулася проща до святого місця діви Марії у с. Заглина

7–8 травня до місця з’явлення Пречистої Діви Марії у с. Заглина Жовківського району відбулася багатолюдна проща. Захід організували Львівська провінція згромадження Редемптористів та Сокальсько-Жовківська єпархія. Архиєрейську літургію очолив Владика Ігор Возняк, архиєпископ Львівський, який освятив наріжний камінь під будівництво храму, уділив піддияконські свячення та здійснив чин облечин сестер св. Йосифа.

У суботу, розпочалася програма прощі Акафістом до Заглинської Матері Божої. Після Святої Літургії та Вечірні з програмою «Слідами Відкуплення» виступили брати-редемптористи. Протягом двох днів прощі, на святому місці перебували мощі святого Шарбеля.

У неділю, наприкінці Архиєрейської літургії, з благословення Владики Михаїла Колтуна, о. Михайло Шевчук, віце-канцлер Сокальсько-Жовківської єпархії, оприлюднив текст грамоти згідно якої о. Петро Сало є призначений виконавчим директором Місії «Марійський Молодіжний Духовний Центр «Заглина».

Храм, який споруджуватиметься на цьому святому місці носитиме назву в честь блаженного Василя Величковського.

Говорячи про роль Пречистої Діви Марії, Владика Ігор привітав усіх матерів із днем Матері.

На завершення прощі відбулося освячення води та церковної атрибутики.

Повідомив о. Михайло Шевчук

Фото: www.cssr.lviv.ua