Призначено нового Жовківського декана

З 19 травня 2011 року Жовківський деканат очолюватиме о. Ярослав Петруха. Представив новопризначеного отця-декана о. Володимир Коткевич, протосинкел єпархії, та подякував попередньому декану, о. Василю Батюку, за здійснене служіння. о. Ярослав Петруха є душпастирем в селі Сопошин і очолює єпархіальну комісію Сакрального мистецтва. До Жовківського деканату входять 27 парафій, в яких душпастирюють 20 священиків.

Довідка
о. Ярослав Петруха народився 2 грудня 1967 року в с. Оселя Яворівського району. Навчався у Львівській Духовній семінарії та в Інституті Духовно-релігійної освіти Зборівської єпархії. Свячення отримав 19 травня 1991 року. На даний час навчається в Інституті Екуменічних студій УКУ. З 1992 року адміністратор храму Вознесіння Господнього села Себечів та храму св. Миколая села Вербове Белзького деканату. З 2006 року адміністратор храму Собору Пресвятої Богородиці села Сопошин Жовківського деканату. Автор книг: «Себечів у спогадах та розповідях», «Ось Мати твоя» та Акафісту до Пресвятої Богородиці з’явленої в Заглині.

Прес-служба Єпархії

Normal 0 false false false RU X-NONE X-NONE