У селі Новосілки вшанували о. Маркіяна Шашкевича

5 червня в с. Новосілки, де помер о. Маркіян Шашкевич, відзначили 168-му річницю його смерті. Урочисте поминання розпочалося Св. Літургією в парафіяльному храмі, яку очолив митрофорний протоієрей Володимир Коткевич. З ним співслужили декан Буський о. Володимир Залуцький, декан Олеський о. Ігор Суходольський і священники Буського деканату. В урочистостях взяли участь парафіяльні громади Буського і Олеського деканатів.

Серед учасників були присутні: голова Буської райдержадміністрації, голова Буської районної ради, голова відділу культури Буської РДА. І всі вони прибули до с. Новосілки пішою ходою. Після Св. Літургії процесійно вирушили до місцевого цвинтаря на місце першого поховання о. Маркіяна Шашкевича, де відслужили поминальну панахиду. Там і закінчилось свято співом українських патріотичних пісень у виконанні парафіяльного церковного хору.

Подав о. Володимир Залуцький