Етнофестиваль у Підкамені розпочався з молитви

22 липня у Підкамені, на головній сцені етнофестивалю, відслужено Молебен до Пресвятої Богородиці. Правлячий Архиєрей Михаїл Колтун поблагословив учасників П’ятого етнофестивалю і побажав усім «щоб наша культура допомагала не тільки гарно вдягатися, але перш за все добре ставитися і сприймати один одного, щоб могти відчути Богом створену красу, розвивати її і почуватися на цій землі щасливими».

У проповіді, Владика Михаїл, назвав Підкамінь «містом», бо це селище міського типу справді набуває ознак міста Божого. Завдяки місцевим священикам та владі християнська культура розвивається і як доказ цього етнофестиваль проводиться у тісній співпраці з Церквою. Кожного дня священики присутні на фестивалі і завершують концерти молитвою.

На спільне богослужіння, з нагоди відкриття етнофестивалю, зібралися священнослужителі Підкамінського та Бродівського деканатів. Молилися разом і представники місцевого духовенства Української Автокефальної Церкви.