Cвяткування 20-ї річниці виходу Української Греко-Католицької Церкви з підпілля у Сокальсько-Жовківській єпархїі

10-11 жовтня 2009 року Божого, у місті Червонограді, на Львівщині, відбудуться ювілейні святкування 20-тиліття виходу Української Греко-Католицької Церкви з підпілля. На свято запрошені єпископи інших єпархій України, священики, які здійснювали своє служіння в часи переслідування Церкви, духовенство та вірні Сокальсько-Жовківської єпархії.

Святкування організовує правлячий Архиєрей Сокальсько-Жовківської єпархії Михаїл Колтун, який в часи підпілля не побоявся прийняти сан священства і діяв підпільно як священик Української Греко-Католицької Церкви у місті Львові та околицях.

Програма святкувань

10 жовтня 2009 року Божого

16.00 год.    Похід по місту – Урочиста молитва на Вервиці. Духовий оркестр зі Львова.

20.00 – 23.00 год.    Духовний концерт на Відпустовій площі (стадіон “Шахтар”).

24.00 год.    Свята Літургія на відпустовій площі.

Нічні чування у храмах м. Червонограда

11 жовтня 2009 року Божого

9.00 год.        Урочисте винесення чудотворної ікони Божої Матері з монастиря на Відпустову площу.

10.00 год.       Співана молитва на Вервиці, хор “Осанна”.

10.45 год.       Зустріч Архиєреїв на Відпустовій площі.

11.00 год.      Архиєрейська Свята Літургія.