У Львіському Національному Аграрному Університеті збудовано та освячено нову церкву

14 жовтня на свято Покров Пресвятої Богородиці Владика Михаїл Колтун, Єпископ Сокальсько-Жовківський, прибув із пастирським благословенням у місто Дубляни, біля Львова.

Під час зустрічі Владику Михаїла вітали студенти Дублянського Національного Аграрного Університету. Після цього відбулося посвячення храму святого рівноапостольного князя Володимира Великого, збудованого на честь Пресвятої Богородиці Володарки України, який було побудованого за сприянням ректора Дублянського Національного Аграрного Університету Академіка Академії Наук України Володимира Васильовича Снітинського для духовних потреб студентів Університету, викладацького штабу а також всіх інших які бажали б провадити свою молитву у цьому храмі.

На посвяченні були також присутні Владика Йосиф Мілян, Єпископ-помічник Київської Архиєпархії, а також Владика Матвей Української Православної Церкви.

Після освячення храму відбулася Архиєрейська Божественна Літургія, під час якої усі присутні мали нагоду чути повчальні науки із уст Владик, присутніх на Літургії. Своїм ангельським співом супроводжували Літургію Народний хор Дублянського Університету «Розточчя» під керівництвом проректора Дублянського Університету по навчально-виховній роботі Татяни Зіновіївни Мандзюк, яка також внесла свою велику лепту у побудові цього храму.

Після закінчення Архиєрейської Літургії Владика Михаїл Колтун привітав усіх працівників і студентів а також присутніх із святом, і вручив посвятну грамоту, побажавши при цьому «...зберігати цю віру до кінця...»