possible to make website for free

«Щоб могти захищати Україну, треба любити її», – єпископ Михаїл Колтун з нагоди 20-річчя створення Внутрішніх військ України

Готуючись до святкового дня 20-тої річниці створення Внутрішніх військ Міністерства Внутрішніх справ України, яке відзначаємо 26 березня, управління Західного Територіального Командування 22 березня провело урочисті збори у м. Львові. Духовенство Української Греко-Католицької Церкви представляли єпископ Михаїл Колтун, керівник Департаменту Патріаршої курії у справах силових структур України, та священик Зиновій Колтун, військовий капелан Сокальсько-Жовківської єпархії.

У привітальному слові, єпископ Михаїл підкреслив, що Внутрішні війська є запорукою міцності держави: «ви є ті внутрішні сили, які дають устояти державі, як такій, і ви цей вибір бережете, розвиваєте і зміцнюєте». Далі владика побажав усім воїнам геройської любові до України: «Щоб бути воїном Внутрішніх сил треба рішитися на геройську любов до України. Я вам всім цього бажаю». Відтак архиєрей підсумував, що любов до України має бути головною мотивацією військовослужбовця: «Щоби могти захищати Україну, треба любити її. В першій мірі Церква вчить цього по-християнськи бо по-людськи це мало дає сили любити Україну, а по-християнськи - це означає всім своїм серцем, всією душею, всіма своїми силами».