possible to make website for free

Представники Сокальсько-Жовківської єпархії зустрілися з міським головою м. Словянськ, Донецької області

26 квітня працівники Єпархіального Управління Сокальсько-Жовківської єпархіїсповняючи місію відвідин пасторально-соціального центру у м. Словянськ,  зустрілися з міським головою паном Вадимом Лех. Під час зустрічі склали подяку за виділення земельної ділянки для релігійної громади УГКЦ в постійне користування під будівництво церкви у м. Словянську. Зі своєї сторони міський голова висловив подяку за активну працю греко-католицької церкви у соціальному служінні для внутріньо переселених осіб та малозабезпечених мешканців м. Словянськ.  На згадку про зустріч меру міста передано від Преосвященого Владики Михаїла єпископа Сокальсько-Жовківського  альбом про історію УГКЦ.