possible to make website for free
possible to make website for free
possible to make website for free

Пошук по сайту

Медіа Партнери

 

Команда священиків Сокальсько-Жовківської єпархії взяла участь у першому міжєпархійному турнірі з волейболу

21 травня, після поминальної Панахиди на могилі владики Миколая Сімкайла, у спортивному залі молодіжного центру “Коломийщина” відбувся І Всеукраїнський міжєпархіальний турнір з волейболу. Свого часу світлої пам’яті владика Миколай присвячував цій справі значну частину свого життя. Навколо товариських ігор єпископ гуртував молодь та священиків, популяризуючи спорт. Власне тому даний турнір і приурочили пам’яті владики.

У змаганнях взяли участь священики та диякони УГКЦ із Івано-Франківської та Львівської Архієпархій, а також Самбірсько-Дрогобицької, Сокальсько-Жовськівської (о. Віктор Семен о. Володимир Августовський о. Володимир Мартинюк о. Йосип Скоробогатий о. Павло Пащук о. Роман Сковрон о. Ярослав Валюх), Стрийської та Коломийської єпархій.

Організаторами змагань виступили референти Відділу душпастирства спорту єпархій УГКЦ за підтримки почесного голови обласної організації ФСТ “Спартак” Михайла Стефанківа. Від імені товариства Михайло Сефанків вручив владиці Василію та протосинкелу єпархії о. Роману Кіцелюку іменні футболки та підготував нагороди для команд.

На початку з привітальним словом до учасників команд звернувся єпископ Коломийський владика Василій (Івасюк) та о. Олег Кобель, голова відділу душпастирства спорту. Присутніми на відкритті були й почесні гості, серед яких представники влади та титуловані спортсмени.

СВІТЛИНИ

Після урочистого відкриття розпочався сам турнір. Гравці активно змагались між собою, проявили справжній спортивний характер і показали непогану гру.

Священикам Коломийської єпархії від початку і до кінця вдалося утримати лідерство. Втім завершальна партія виявилась напруженою, в ній зійшлися команди Івано-Франківської Архієпархії та Коломийської єпархії. Кожна з єпархій рівносильно виборювала очки, однак коломияни таки двома “сухими” перемогами і безперечним лідерством завершили змагання.

За результатами змагань у турнірній таблиці команди розташувались таким чином:

І місце здобули господарі майданчика – гравці Коломийської єпархії

ІІ місце – команда Івано-Франківської Архієпархії

ІІІ місце – Стрийська єпархія

ІV місце – Сокальсько-Жовківська єпархія

V місце – Самбірсько-Дрогобицька

VI місце – Львівська Архієпархія

По завершенню почесний голова обласної організації ФСТ “Спартак” Михайло Стефанків разом з єпископом вручив командам медалі та грамоти. Після чого було відзначено кращих гравців окремими нагородами.

Наостанок владика ще раз подякував командам за гру і пригадав, що даний турнір має на меті визначити не тільки першість, але й зміцнити товариські зв’язки та пропагувати здоровий спосіб життя.

Джерело: прес-служба Колимийської єпархії

Слово Боже на щодень

Читання Катехизму УГКЦ