possible to make website for free

Пошук по сайту

Відбувся семінар капеланів вязничного служіння

Присутніх привітав Владика Михаїл Колтун, керівник Відділу у справах душпастирства силових структур України. «Ставлення до в’язнів, яке нам нав’язували, слід переглянути і переоцінити християнське відношення до людини, що оступилася у житті з певних причин, а можливо і наших.  Ми повинні звертати погляд на тих, хто терпить у неволі, пониженні та погорді» - сказав у своїй промові преосвященніший Владика.

 

«На священика-капелана у місці позбавлення волі дивляться з надією, а тому відкривається простір для виховного впливу, який може отримати особа, що перебуває в установі та готується до звільнення», – зазначив Василь Бондарець, заступник начальника Самбірської виховної колонії.

Від Сокальсько-Жовківської єпархії у семінарі взяв участь капелан Сокальської в’язниці отець Андрій Дутчак.

Учасники семінару відвідали дільницю соціальної реабілітації Дрогобицької виправної колонії № 40, ознайомилися із роботою центру реабілітації «Назарет» та центру у селі Верхня Луковиця, організовані УГКЦ. Присутні провели підсумки душпастирювання в установах позбавлення волі за минулий рік, ділилися досвідом, будували плани подальшої праці.

Офіційний медіаресурс
Сокальсько-Жовківської Єпархії УГКЦ
©2009–2020

Правлячий Єпископ: Кир Михаїл (Колтун)
Єпископ-помічник: Кир Петро (Лоза)

Контакти:
Адреса: 80300, м. Жовква, вул. Львівська, 7а
Телефон: 61-336