possible to make website for free

Владика Михаїл Колтун обраний головою Ради у справах душпастирської опіки при Міністерстві Оборони України

За його словами, кожен член Ради серед усіх причетних до душпастирства у силових структурах має відчувати, що від його праці залежить діяльність Ради загалом.

Довідка: Рада у справах душпастирської опіки була утворена за ініціативою Міністерства оборони України як консультаційно-дорадчий орган при Міністерстві на підставі Меморандуму про співпрацю у справах душпастирської опіки військовослужбовців Збройних Сил України, підписаного 10 листопада 2008 року між Міністерством та уповноваженими представниками конфесій.

На сьогодні до складу Ради входять 7 релігійних об’єднань: Українська Православна Церква, Українська Православна Церква Київського Патріархату, Українська Греко-Католицька Церква, Римо-Католицька Церква в Україні, Всеукраїнський Союз об’єднань євангельських християн-баптистів, Українська Автокефальна Православна Церква та Духовне управління мусульман України.

Повідомив о. Любомир Яворський