possible to make website for free

Започатковано капеланство для мисливців

Архиєрейське богослужіння розпочалося у храмі св. Миколая м. Трускавця. Під час проповіді Владика Михаїл процитував текст із Старого Заповіту в якому Ісаак зазначає, що полювання дичини та її приготування є умовою для отримання благословення. На цьому прикладі Владика пояснив парафіянам та присутнім мисливцям, яке значення має мати мисливство і що найважливіше в цьому є любити природу і берегти її.

Після Літургії перед храмом мисливські оркестри з Польщі та України виконали кілька музичних творів і тим самим надали цій події неабиякої святковості. Відтак мисливці та духовенство відправилися до лісу де освятили символічну каплицю, яка являє собою накрите дашком дерево, у якому вирубано дупло і встановлено образ св. Євстахія, покровителя мисливства.

Цей захід відбувся з ініціативи Трускавецького міського голови Руслана Козира та Блаженійшого Любомира Гузара, який ще до своєї відставки благословив запровадження капеланства для мисливців.

Прес-служба Сокальсько-Жовківської єпархії